Albaraka Türk’ün ‘Geleceğe Değer Kat’ Projesi Ödüle Layık Görüldü

Topluma yarar sağlayan, değer katan projeleri farklı sektörlerden paydaşlarla buluşturan ve iş birlikleri yaratan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi 11. yılında Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Ödülleri sahiplerini buldu

Topluma yarar sağlayan, değer katan projeleri ödüllendiren 11. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde “Geleceğe Değer Kat” projesiyle “Nitelikli Eğitim” kategorisinde Platin Ödülü’ne layık görüldü.

Aldıkları bu ödülden son derece mutlu olduklarını belirten Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çetin, “Albaraka Türk olarak, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında eğitim, sağlık, çevre ve hassas gruplara yönelik, topluma fayda sağlayacak projeler gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin gelecek nesillerine akademik, kültürel ve zihinsel destek sağlamak konusundaki motivasyonumuz göz önünde bulundurulduğunda; sürdürülebilir, ölçülebilir ve kalıcı kazanımlar sunan Geleceğe Değer Kat Projesi bizim için çok kıymetli. “Eğitimde fırsat eşitliği” ve “nitelikli eğitim” mottosuyla yola çıktığımız projemizde, özellikle öğrencilerimizin bilişsel kazanımlarına katkı sağlamaya odaklanıyoruz. Projeyle, ulaştığımız okullardaki öğrencilere eğitimler verdik, akıl ve zekâ oyunları hediye ettik. Bunun yanı sıra kılavuz müfredat paylaşarak öğretmenlerimize de rehberlik sağladık. Ayrıca, Albaraka Türk’ün YouTube kanalında paylaştığımız akıl ve zeka oyunları videoları ile projeye sürdürülebilir bir boyut kazandırdık şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir