3 Ay Öteleme İmkanı ile Konut Finansmanı Türkiye Finans’ta

Türkiye Finans, 3 ay öteleme imkânı ile konut finansmanı kullandırıyor

Türkiye Finans, “3 Ay’a kadar ötelemeli, avantajlı kâ​r payı oranları ile hayalinizdeki​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ eve sahip olmak çok kolay!” sloganlı konut finansmanı kampanyasını Ağustos ayında da sürdürüyor. Türkiye Finans’ın konut finansmanı kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen herkes hızlı ve kolay şekilde ev sahibi oluyor.

Türkiye Finans konut finansmanı kâr oranları yüzde 0,94’ten başlıyor!

Türkiye Finans, 120 aya varan vade imkânlarıyla yüzde 0,94’ten başlayan kâr payı oranlarıyla konut finansmanı sağlıyor. Bankanın konut finansmanı kâr oranı 24 aya kadar yüzde 0,94 olarak, 12 aydan 120 aya kadar da yüzde 0,94 olarak belirlendi.

Türkiye Finans konut finansmanının birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri 

Türkiye Finans, sizi ev sahibi yaparken farklı geri ödeme çözümlerini sizler için sunuyor. Bu çözümler sırasıyla; Artan Taksitli Mortgage Finansmanı, Azalan Taksitli Mortgage Finansmanı, Ara Ödemeli Mortgage Finansmanı ve Değişken Ödemeli Konut Finansmanı olarak kaydediliyor. İşte madde madde Türkiye Finans Konut Finansmanı’na ilişkin çözüm önerileri:

Artan Taksitli Mortgage Finansmanı’nı uygun tutarda başlayan taksit ödemelerinin ilerleyen aylarda kademeli olarak arttırıldığı konut finansmanı olarak kaydediyor ve zaman içerisinde gelir artışınızın olacağını öngörüyorsanız sizin için en ideal çözüm önerisi olacağı şeklinde hizmetini tanıtıyor.

Azalan Taksitli Mortgage Finansmanı’nı taksit ödemelerinin ilerleyen aylarda kademeli olarak azaltıldığı konut finansmanı olarak tanımlıyor. Banka bu çözümüyle, gelecekte oluşacak gelir ve gider dengenizi öngörerek taksitlerinizin azalarak ilerlemesini istiyorsanız sizin için en ideal çözüm önerisi olarak sunuyor.

Ara Ödemeli Mortgage Finansmanı’nı 3, 6, 12 ay gibi belli aralıklarda düzenli taksit planı oluşturulabilen konut finansmanı şeklinde kaydediyor ve prim ve ikramiye ödemeleri ile yılın belirli dönemlerinde geliriniz artış gösteriyorsa sizin için en ideal çözüm önerisi olduğunu ifade ediyor.

Değişken Ödemeli Konut Finansmanı için taksit tutarlarınızı değişken olarak belirleyebileceğiniz konut finansmanı tanımını yapıyor ve bu kredi türünü harcamalarınızı göz önünde bulundurarak taksit tutarlarını değişken olarak belirlemek istediğinizde sizin için en ideal çözüm olarak hizmetini sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir