Al Salam Bank ve Solidarity Bahrain İş Birliğiyle Yeni Tekâfül Sigorta Paketi Tanıtıldı

Banka, Bireylere ve KOBİ’lere Yönelik Geniş Kapsamlı Şer’i Esaslara Uygun Sigorta Hizmetini Müşterilere Sunuyor

Al Salam Bank, Bahreyn şehrindeki Solidarity Bahrain ile iş birliği yaparak “Al Salam Tekâfül” adlı kapsamlı bir Şer’i esaslara uygun sigorta paketini müşterilere sunuyor. Bireyler, bu yeni ürünle yangın, otomobil, seyahat, ev hizmetçiliği, gezi teknesi, ferdi kaza ve ailelere yönelik grup sağlık sigortası gibi çeşitli sigorta seçeneklerine ulaşabiliyor. Ayrıca, şirketler ve KOBİ’ler ofis kaskosu, kesin teminat, denizcilik ve grup sağlık sigortası gibi Tekâful teminatlarından faydalanma imkanına sahip.

Al Salam Bank’ın genel merkezinde düzenlenen açılış törenine Al Salam Bank Yönetim Kurulu, Solidarity Group Holding Grup İcra Kurulu Başkanı Ashraf Bseisu, Solidarity Bahreyn İcra Kurulu Başkanı Jawad Mohammed ve diğer üst düzey yöneticiler katılım sağladı. Bu iş birliği, bankanın geniş bir ürün yelpazesi sunarak kapsamlı bir kaynak haline gelme stratejisinin bir parçası.

Al Salam Bank Bireysel Bankacılık Başkanı Mohammed Buhijji, Ithmaar Holding’in bazı varlıklarını satın aldıktan sonra finansal portföyde ve müşteri tabanında önemli bir büyüme kaydettiklerini belirtti. Aynı zamanda, bankanın çevresel sürdürülebilirlikle uyumlu dijital finansal çözümler sunduğunu ve Al Salam Tekâfül ile müşteri tabanının ihtiyaçlarını karşılamaya odaklandıklarını vurguladı.

Bu yeni hizmetiyle müşterilerine şubelerde, çağrı merkezi aracılığıyla veya Self-Servis Kiosklar kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde Şer’i esaslara uygun sigorta poliçesi başvurusu yapma imkanı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir