Albaraka Türk’ten Otorapor Ekspertiz Kampanyası

2. el araç alırken finansmanını Albaraka Türk’ten kullanacak müşterilere Otorapor “Gold Ekspertiz Paketi” 450 TL yerine sadece 250 TL 

Kampanyadan yararlanmak için en yakın Albaraka Türk şubesine %1,02’den başlayan oranlar ile araç finansmanı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında bankaya kayıtlı cep telefonuna gönderilecek kampanya kodunu Otorapor ekspertiz yetkilisine göstererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

  • Otorapor “Gold Ekspertiz Paketi” kampanyasından sadece Albaraka Türk’ten araç finansmanı kullanacak müşterileriler yararlanacaktır.
  • Kampanya kodları müşterilerilerim bankaya kayıtlı cep telefonuna gönderilecektir. Kampanya kodu gelmemesi durumunda 08502225666 nolu Alo Albaraka’yı arayıp kod talep edebilirsiniz.
  • Kampanya kodu Pazarlama İzni olan müşterilerimize gönderilecektir. Pazarlama izni vermek için “IZIN” yazıp 4460’a ücretsiz şekilde SMS gönderebilirsiniz.
  • Kampanya 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikâyetinizi ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz.

Kaynak: Albaraka Türk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir