Albaraka’dan MTV Ödemelerine Pırıl Pırıl Kampanya!

Albaraka Türk, aile bütçelerinde önemli bir yer tutan vergi ödemelerinden birisi olan MTV Ödemelerini Worldcard ile yapacak müşterilerine 2 taksit imkanı sunuyor

MTV KAMPANYASI

MTV Ödemelerini Albaraka Worldcard ile yapacak müşterilerilere 2 taksit imkanı!

Albaraka Worldcard’ınız ile 2-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Albaraka Mobil, İnternet Şubesi,
Alo Albaraka(08502225666), ATM’ler, şubeler ve gib.gov.tr üzerinden yapacağınız MTV ödemelerine 2 taksit Fırsatı!

Ayrıca Autowax’ dan araç bakım hizmetlerinde %40’ a varan indirim !

Detaylı Bilgi

  • Kampanya 02.01.2020-31.01.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Albaraka Worldcard ile Albaraka Mobil, İnternet Şubesi. Alo Albaraka(08502225666), ATM’ler, şubeler ve gib.gov.tr üzerinden 2 taksit ile MTV ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • MTV ödemesini 2 taksit olarak gerçekleştiren müşterilerilere Autowax’tan Boya Çizik giderme ve parlatma paketini 550 TL yerine 330 TL+KDV’ye, Antibakteriyel detaylı hijyenik iç temizliği de 550 TL yerine 330 TL+KDV’ye yaptırabilecekler. Ayrıca Boya Çizik giderme ve parlatma paketini yaptıran müşterileriler 130 TL’lik Boya Koruma paketi, Antibakteriyel Detaylı hijyenik iç temizliği yaptıran müşterilerimize 140 TL değerindeki Ozon makinesi ile dezenfektasyon hediye edilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Autowax bayilerinden randevu alınması gerekmektedir. Kampanya Binek ve Ticari araçlar için geçerlidir.Long ve Hafif ticari araçlarda %20 fiyat farkı uygulanır.
  • Autowax kampanyasından yararlanabilmek için MTV ödeme dekontunuzu, indirimini kullanmak istediğiniz şube yetkilisine göstermeniz gerekmektedir. İlgili kampanyalardan sadece dekontta yer alan araç plakası ile yararlanılabilir.
  • Albaraka Türk Katılım Bankası ve Autowax kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kaynak: Albaraka Türk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir