Albaraka’nın Yeni Nesil POS’u Alneo’da Cazip Oranlar Kampanyası Başladı

Dijital bankacılığın hızlı, işlevsel yeni uygulaması Alneo’da, 1-31 Aralık tarihleri arasında tüm tek çekim tahsilatlarda oran %1.99 yerine sadece %1.69

Albaraka Türk’ten Yeni Uygulama: Alneo POS

Yenilikçi ve teknolojik çözümlerde öncü olan Albaraka Türk’ün yeni uygulaması Alneo POS, yüksek teknoloji ile Albaraka Türk’ün bankacılık deneyimi birleşiyor.

Türkiye’nin ilk yapay zeka destekli kolay ve hızlı ödeme platformu Alneo POS herhangi bir fiziksel POS cihazına ihtiyaç duymadan zaman/mekan bağımsız tüm banka/kredi kartlarına taksit seçenekleri ile müşterilerden ödeme alacak!

Alneo POS ile QR kod ve SMS gibi kanallardan ödeme yapılabiliyor.

– “ALNEO yapay zeka sayesinde pek çok veriyi işleyecek”

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, ALNEO uygulamasının müşterilere de birçok kolaylık sağlayacağını ifade ederek, “ALNEO ile müşterilerimiz için kolay, yönetilebilir bir cüzdan sunmayı hedefledik. ALNEO Cüzdan uygulaması ile müşterilerimiz, tüm kredi kartlarını bu dijital cüzdana tanımlayarak alışverişlerinde istediği bankanın kredi kartını gönül rahatlığıyla kullanabilecek. Ödemelerini tek çekim veya taksitle kolayca yapabilecekler.” dedi.

Bu projede Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisanslı elektronik para şirketi TURK Elektronik Para ile teknik konularda iş birliğine gittiklerini bildiren Utku, ALNEO’nun aynı zamanda yapay zeka sayesinde pek çok veriyi işleyeceğini, böylece üye iş  yerleri için anlamlı ve proaktif içgörüler oluşturabileceklerini aktardı.

Utku, “Albaraka Türk olarak ALNEO’nun özellikle KOBİ’lerimizin dijitalleşme sürecinde önemli bir kilometre taşı olacağına inanıyoruz. Banka olarak 2020 sonuna kadar 150 bin üye iş yeri ve 150 bin Cüzdan hedefimiz doğrultusunda ALNEO platformunu geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir