DÜNYA

Amanie Shariah Denetim Kurulu, Walton’un Arazi Yatırım Ürününü Onayladı

Uluslararası bir gayrimenkul yatırım şirketi olan Walton Şirketler Grubu (“Walton”), Amanie Shariah Supervisory Board (“Amanie”) tarafından Şeriata uygun bir yatırım ürünü olarak Çıkış Odaklı Arazi yatırımının onaylandığını duyurdu

Walton’un çıkış odaklı geliştirme öncesi arazi yatırımı, ABD’deki halka açık ev yapımcılarına yenilikçi bir çözüm sunuyor.

Walton International Group İcra Kurulu Başkanı Bill Doherty, “Çıkış Odaklı Arazi yatırımımızın Amanie’nin onayını almasından son derece memnunuz.Bu onay, Walton’a arazi bazlı yatırım ürünlerimizi bölgelerimizdeki İslami Finans merkezlerinde sunma fırsatı sağlıyor ” ifadelerini kullandı.

Amanie Advisors, İslami finans hizmetlerine odaklanan kurumsal müşteriler için Şeriat danışmanlığı, eğitim ve araştırma ve geliştirme dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetleri kapsayan İslami finans çözümlerinde uzmanlaşmış, önde gelen bir Şeriat danışmanlık firmasıdır.

Amanie Advisors CEO’su Bayan Maya Marissa Malek şunları söyledi: “Walton’un yatırım yapılarını Şeriat kurallarına uyacak şekilde uyarlama taahhüdünü görmekten heyecan duyuyoruz. İslami yatırım endüstrisi büyüdükçe, yatırımcılar portföylerini çeşitlendirmek için giderek daha geniş bir teklif havuzu talep ediyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir