Bahreyn Al Salam Bank Yeni Finansman Kampanyası Başlattı

Bahreyn’de Şeriat ile uyumlu öncü bir Banka olan Al Salam Bank, tamamen yeni bir kampanyanın parçası olarak en son kişisel ve mülk finansmanı çözümlerinin lansmanını duyurdu

15 Mayıs’a kadar sürecek olan kampanya, 10 talihliye altı aya varan taksitleri geri kazanma şansı ve bu promosyon döneminde bir yıla varan ödemesiz süreden yararlanma fırsatı sunuyor.
Yeni tanıtılan kampanya iki dönemden oluşacak ve bunlardan ilki ayda iki ödülün yer alacağı ve toplam altı kazananın duyurulacağı. İkinci dönem, bankanın haftalık toplam dört kazananı açıklayacağı kutsal Ramazan ayında gerçekleşecek.
Promosyon kampanyası, Mazaya programına başvuranların yanı sıra Al Salam Bank’ın kişisel finansman çözümü ve mülk finansmanı çözümünün yeni ve mevcut müşterileri de dahil olmak üzere, Krallık’ ta hem Bahreynli hem de Bahreynli olmayanlara yöneliktir. İndirimli fiyatlar, daha düşük aylık taksitler veya daha kısa bir vadenin peşinde olup olmadığıdır.
Bahreyn Al Salam Bank Perakende Bankacılık Müdürü Mohammed Buhijji kampanyanın başlatılmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bankanın kişisel ve mülk finansmanı müşterilerine daha iyi hizmet vermeye adanmış en son kampanyalarını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir