Bank Islam, Al-Mansor Mükemmellik Ödülü’nü Kazandı

Bank Islam, İslami Finansal Hizmetler’de Al-Mansor Mükemmellik Ödülü’nü kazandı

Bank Islam Malaysia Bhd, İslami Mükemmellik Ödülleri 2020 kapsamında İslami Finansal Hizmetler alanında Al-Mansor Mükemmellik Ödülü‘nü kazanarak başladı. İcra Kurulu Başkanı Mohd Muazzam Mohamed yaptığı açıklamada, “Ödül, Bank Islam’ın ülkedeki İslami bankacılık ve finans alanındaki küresel performansı ile uyumlu üstün performansını ve katkısını ortaya koyuyor.” dedi.

Mohd Muazzam, ödülü 8 Ocak 2020 tarihinde düzenlenen İslami Mükemmellik Ödülleri 2020 Takdir Gecesi’nde Perak Sultanı Sultan Nazrin Muizzuddin Shah’dan aldı. Al-Mansor Mükemmellik Ödülü’nü kazanmanın, 2020’de Bank Islam için iyi bir başlangıç ​​anlamına geldiğini ve daha yüksek seviyelere ulaşmak için daha fazla çalışmaya motive edeceğini söyledi.

Muzzam, “1983’teki kuruluşumuzdan bu yana, Bank Islam, Malezya’nın ilk İslam bankası olarak gücüne güç kattı. Pazardaki zorluklar rağmen potansiyeli doğrultusunda müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan Şer’i ürün ve hizmetler sunmaya hazır kararlıyız.” dedi.

Akademi, kurumsal, iş dünyası ve sosyal savunuculuk da dahil olmak üzere çeşitli alanlarda seçkin bireyleri ve kurumların duyurulması üzerine tasarlanan Majlis Dakwah Negara (MDN) tarafından düzenlenen İslami Mükemmellik Ödülleri, şeref, miras ve tarihten ödün vermeden 2020 yılında da  ilerlemeyi, esnekliği ve başarıyı savunarak ilham vermeye devam ediyor.

 

Kaynak: New Straits Times

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir