FİNANS

Birevim, “Birlikte Mutluluk” Projesi İle Evlilik Dünyası Fuarı’nda!

18 yıldır evlenmek isteyen çiftlerin ihtiyacı olan her şeyi, aynı çatı altında bir araya getiren Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı, bu yıl da düğün hazırlığı yapan çiftleri ve sektör temsilcilerini buluşturdu

Birevim, yeni evlenecek çiftlerin hayallerine çözüm olmak için, Evlilik Dünyası Fuarı’nda yerini alıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Birevim, Birlikte Mutluluk projesi ile, yeni evlenen çiftlere, evlenirken oluşan masrafların karşılamaları ve ev, araba sahip olabilmeleri için tasarruf imkanları sunuyor.

Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda gerçekleşecek olan Evlilik Dünyası Fuarı’nı ziyaret edecek olan çiftler, Birevim Birlikte Mutluluk Projesi ile hayallerine kavuşacak.

Birlikte Mutluluk Projesi ile, bütçeleri aşan masraflara çözümler sunulacak, yeni bir hayat kuracak olan çiftlerin hayallerine kavuşmalarına vesile olunacak.

Birevim Pazarlama Müdürü Didem Sübar Özdemir, fuar ile ilgili değerlendirmesinde, “Bu fuar, Birevim olarak, katıldığımız ilk evlilik fuarı. Bu nedenle bizim için son derece önemli ve değerli. Evlilik Dünyası Fuarı’na katılırken iki önemli hedefimiz vardı; ilki, bizim ana hedef kitlemiz olan ev, araba sahibi olmak isteyen genç ve yeni evli çiftlere bire bir ulaşmak. İkincisi ise; fikir ve eser hakları bize ait olan “sürdürülebilir tasarruf finansman  yöntemi’ni farklı sektörlere taşıdığımızı duyurmak. Fuarın tüm katılımcılar için verimli geçmesini temenni ediyoruz. Evlilik yolunda adım atan çiftlerimiz için ise hayallerine bir adım daha yaklaşmalarına güzel bir vesile olmasını diliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir