PROGRAMLAR

Birevim MÜSİAD Zirvesinde Uyguladıkları Sistemi Anlattı

Dijital gelecek temasıyla ve millî ve yerli üretim’ mottosuyla 27 Kasım da 3. MÜSİAD Vizyoner19 Zirvesi gerçekleşti

Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Zirvede Türkiye ve dünyadan önde gelen çok sayıda uzman, akademisyen ve iş insanları ağırlandı. Yapılan Zirvede Birevim tarafından kurulan stantta ev ve otomobil alırken uygulanan faizsiz model anlatıldı. Birevim İcra Kurulu Üyesi Mahir Orak Zirvede kurulan stanta yönelik açıklamalarda bulundu.

Mahir Orak, “Tasarrufa dayalı faizsiz finansman alanında faaliyet göstermekteyiz. Oluşturduğumuz tasarruf kaynakları sayesinde insanların ev ve otomobil gibi temel ihtiyaçlarını düşük ödemelerle insanlara sunmaktayız. İnsanları hem düşük maliyetlerle hem de uyguladığımız faizsiz sistemle konut sahibi yapmaktayız. Ürettiğimiz finansman modelleriyle sektörde önemli bir pazar payına sahibiz. Sahip olduğumuz 90’a yakın şube sayımızla Türkiye’nin hemen hemen her yerinde hizmet vermekteyiz” dedi.

Birevim olarak böyle bir etkinliğe ana sponsor olmaktan mutlu olduklarını belirten Orak,” Kurduğumuz stantta tasarrufa dayalı faizsiz finansman modelinin ne olduğunu katılımcılara anlatıyoruz ve bu konudaki farkındalığı arttırmaya çalışıyoruz. Onların bu modelden faydalanmalarını sağlamayı istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: AA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir