Birevim’den 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Kapsamında “Çiftçi Destek Paketi” Hizmeti!

Birevim, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kapsamında “Çiftçi Destek Paketi”ni hizmete sundu. Paket, tarımsal işletme giderleri ve ekipmanı için gerekli olan finansman ihtiyacının karşılanmasında düşük maliyetli yeni bir çözüm olarak dikkati çekiyor

Birevim’den yapılan açıklamaya göre, yeni paketle, stratejik öneme sahip tarım sektöründe faaliyet gösteren ve “Çiftçi Kayıt Sistemi”nde kayıtlı olan ya da “Tarımsal İşletme Belgesi ” ile tarımsal faaliyetler ile uğraştığını belgeleyen çiftçi tasarruf sahiplerine; tüm tasarruf programlarında indirimli çalışma bedeli üzerinden ekstra yüzde 10 çalışma bedeli indirimi sunulacak.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi yaptığı açıklamada, “Bu gerçek herkes ve her çevre tarafından kabul ediliyor. Burada sorun tespit eksikliği değil; her sektörün, her kurumun üzerine düşeni yapıp yapmayacağı gerçeğidir. İşte Birevim olarak bu sorumluluğu alıyor ve sektörümüzde bir ilki gerçekleştiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çiftçilerin, “Birlikte Tasarruf Finans” yöntemiyle, düşük maliyetli finans kaynaklarına ulaşmaları konusunda desteklerinin devam edeceğini belirten Çiftçi, “Çiftçilerimiz ülkemizin ve insanlığın sağlığının en önemli aktörleridir ve onların biraz da olsa nefes almaları gerekiyor. Çiftçilerimizin tek yapmaları gereken, “ÇKS (Çiftçi Kayıt Sistemi) Kaydı” veya “Tarımsal İşletme Belgesi” belgelerinden birini ibraz etmeleri. Çorbada tuzumuzun olması bizi heyecanlandırıyor” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir