DIB’dan Ödül Alan İlk Otomobil Bayisi

Al Masaood Automobiles, Dubai İslam Bankası’ndan, 40 yıllık Oto Finans tarihinde ödül alan ilk otomobil bayisidir

BAE’nin otomotiv endüstrisinin bir simgesi olan Abu Dabi  – Al Masaood Automobiles , bankanın oto finans hizmetlerine önemli katkılarından ötürü seçkin ortaklarından biri olan Dubai İslam Bankası’ndan (DIB) ödül aldı.  Al Masaood Automobiles, BAE’de Dubai İslam Bankası’ndaki 40 yıllık Oto Finans tarihinde ödül alan ilk otomobil bayisidir. Ödül, DIB’de Oto Finans Ürün Başkanı Vekili Fahd Nait Ali tarafından sunuldu.

Al Masaood Automobiles, uygun otomatik finansmanı kolaylaştırarak ve sürekli olarak müşteri odaklı hizmeti öncelik olarak belirlemiştir. Şirket, Dubai İslam Bankası ile işbirliğine 2018 yılında başlamış ve ortaklığın rekabetçi fon paketleri ve üstün müşteri hizmetleri sunma konusunda sinerjilere yol açtığı görülmüştür.

Al Masaood Automobiles CEO’su Irfan Tansel, “Ortaklığımız son 2 yıl içinde bir dizi başarılı anlaşma sağladığından Dubai İslam Bankası tarafından tanınan ilk bayi olmaktan gurur duyuyoruz. Dubai İslam Bankası ile işbirliğimiz sayesinde müşterilerimizin araç satın alma yolculuklarını kolaylaştırmak için son derece değerli, basit ve güvenilir oto finansman seçeneklerine sahip olmalarını sağlıyoruz. Sektördeki güçlü ortaklığımızı onurlandırdığımız için DIB’ye teşekkür ediyoruz, çünkü ittifakımızın her iki kuruluşa da büyük işler sunmak için gerekli olduğuna gerçekten inanıyoruz.” dedi.

Dubai İslam Bankası Tüketici Bankacılığı Şefi Nasser Abdulla Al Awadhi ise; “Dubai İslam Bankası’nın BAE’nin büyüyen ekonomisinde merkezi bir rol oynama yeteneğini gerçekten kabul eden bu fırsatı memnuniyetle karşılıyoruz. Ülkedeki en büyük otomobil finansmanı sağlayıcılarından biri olarak, en iyi istenen çözümleri sunma konusunda pazar lideri olmaya devam ediyoruz. Al Masaood Automobiles, hizmet mükemmelliğine uzun zamandır devam eden bir bağlılığa sahiptir ve benzer değerleri paylaşıyoruz, çünkü ikimiz de statükoya sürekli meydan okuyan uzun vadeli iş stratejileri sunmaya odaklanıyoruz ve müşteri deneyimini iyileştirmek ve geliştirmek için yeni yollar arıyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, gelecekte başarılı ortaklığımızı genişletmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

36 yıldır Abu Dabi, Al Ain ve Batı Bölgesi’nde Nissan , INFINITI ve Renault’nun yetkili distribütörü olan Al Masaood Automobiles, otomotiv sektöründe sadece BAE’de değil, aynı zamanda dünya genelinde yetkili bir endüstri ortağı olarak tanınmaktadır. Al Masaood Automobiles, satış ve müşteri deneyimlerinde örnek performans için güçlü bir geçmişe sahiptir ve müşterilere üstün hizmet sunma konusundaki öncü ve yenilikçi çabaları nedeniyle çok sayıda bölgesel ve küresel ödül almıştır.

 

Kaynak: Zawya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir