E-Katılma Hesabı’nda Yüksek Kâr Paylaşım Oranı Vakıf Katılım’da!

Vakıfların paylaşım kültürünü kamunun gücüyle birleştirerek, katılım bankacılığına yeni bir soluk getiren Vakıf Katılım, dijital kanallar üzerinden kolaylıklar sunmaya devam ediyor


e-Katılma Hesabı nedir?

e-Katılma Hesabı; Vakıf Katılım Müşteri İletişim Merkezi, İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden kolaylıkla açabileceğiniz, müşterilerimize özel kâr payı sunan bir katılma hesabıdır.

e-Katılma Hesabı Açtırmak İçin Vakıf Katılım Şubelerine Gitmek Gerekir Mi?

Müşterilerine özel kâr payı sunan e-Katılma Hesabını; Vakıf Katılım Şubelerine gitmenize gerek kalmadan Müşteri İletişim Merkezinden, İnternet Şubesinden  ya da Mobil Şubeden kolaylıkla açabilirsiniz.

Kampanya Şartları

1)- Kampanya; 1 Kasım-31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

2)- Kampanya; Vakıf Katılım müşterilerinin Müşteri İletişim Merkezi, İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden açacağı e-Katılma Hesapları için geçerli olacaktır.

3)- Bu kanallardan açılacak e-Katılma Hesabının TL para birimi cinsinden ve en az 3 ay vadeli olması gerekmektedir.

4)- Kampanya; Bireysel (Gerçek Kişi) müşterilerimizin yukarıda bahsedilen kanallardan açacağı Katılma Hesapları için geçerlidir.

5)- Bu kanallardan açılacak Katılma Hesabı için Vakıf Katılım müşterilerine özel 85/15 paylaşım havuzu verilecektir. 1 Kasım 2019 tarihi itibarıyla 3 ay vadeli TL 85/15 havuz paylaşım havuzuna dağıtılan brüt kâr payı oranı % 14,86 olarak gerçekleşmiştir.

6)- Bir müşterinin birden fazla TL Katılma Hesabı açması durumunda, her hesap açılışı için 85/15 havuz paylaşım oranı kuralı geçerli olacaktır.

7)- Kampanya döneminden önce TL katılma hesabı olan ve temditle veya vadeden önce hesap bozarak tekrar katılma hesabı açılması durumunda 85/15 havuz paylaşım oranı verilemeyecektir. Sadece yeni açılacak (müşterimizin mevcut TL katılma hesap bakiyesi artacak nitelikte) TL katılma hesapları için geçerli olacaktır.

8)- Kampanya dönemi içerisinde açılan katılma hesapları vade bitiminde standart havuzlardan devam edecektir.

9)- İnternet Şube ve Mobil Şube’den gerçekleştirilecek Havale ve EFT işlemleri ücretsiz olacaktır.

10)- Vakıf Katılım Bankası AŞ kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kaynak: Vakıf Katılım

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir