Eminevim’den 150 Bininci Teslimat Töreni

Eminevim, 29. yılında 150 bininci teslimatını tören eşliğinde gerçekleştirirken 150 bininci kişi olan Salih Köse, anahtarını Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün’den aldı

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, 29 yıldır yaptıkları çalışmalar neticesinde, bugün 150 bininci teslimatı gerçekleştirerek sektörde faizsiz sistemle şu ana kadar yapılan en yüksek teslimat sayısına ulaşmış olmanın verdiği mutluluğu dile getirdi.

Eminevim Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen teslimat töreninde, sistemle 150 bininci kişi olarak araç sahibi olan Salih Köse’ye anahtarını Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün teslim etti.

Törende Emin Üstün şöyle konuştu: “150 bininci teslimatımızı büyük bir heyecanla ve gururla gerçekleştirdik. 29 yılda 150 bin kişinin ev ve araba sahibi olmasına vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ekonomimize kazandırdığımız yerli bir finansman modeli olan tasarrufa dayalı faizsiz sistem, bugün ekonomi için önemli bir güç haline geldi. Sektör, yılda yaklaşık %50 büyürken Eminevim, yıllık %60 büyüme ile yaptığı teslimatlarla ekonomiye bir yılda 5 milyar TL katkı sunuyor. Faizi ortadan kaldıran, aynı zamanda tasarruf odaklı bir sistem olarak ekonomiye olan katkı da artacak.”

Ekonomideki Faizsiz Finans Modeli İhtiyacını Karşılıyoruz

Emin Üstün, Eminevim’in uyguladığı Elbirliği Sistemi’nin Türkiye ekonomisinde ihtiyaç duyulan faizsiz bir finans modeline yönelik ihtiyacı karşıladığını belirtti. Ayrıca Üstün, “Sürdürülebilir bir büyüme için faizsiz sistem başarılı bir alternatif. Çünkü faizsiz sistem ekonomideki büyümenin günümüzdeki anahtarı konumunda. Özellikle konut satışlarında istikrarın sürdürülmesi ve düşüşlerin önlenebilmesinde önemli bir rol oynayabilir. Ekonomimizde bu ihtiyaç hissediliyor. Biz de Elbirliği Sistemi’yle bu ihtiyacı karşılamaya çalışıyoruz.” diye ekledi.

 

Kaynak: AA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir