Eminevim’den Kentsel Dönüşüme Destek

Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim, kentsel dönüşüm üssü Fikirtepe’de “ben de varım” dedi ve 3. Ada sahiplerinin yoğun talebi üzerine çalışmalara başladı

Eminevim, elbirliği modeli ile onbinlerce insanın ihtiyacına çözüm olmaya hazırlanıyor. Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Düşük bir organizasyon bedeli ekleyerek maliyetleri en uzun 60 ay vadeye böleceğiz ve evini dönüşümden geçirmek isteyenlere faizsiz taksitlerle ödeme kolaylığı sağlayacağız” dedi.

Kentsel dönüşümün önündeki en büyük engelin finansal sorunlardan kaynaklandığını söyleyen Emin Üstün,  “ insanlar evlerini dönüşümden geçirmek için yeterli imkana sahip değil. Bu sorun nedeniyle kentsel dönüşümde istenen ivme sağlanamadı” değerlendirmelerinde bulundu.

Projenin diğerlerinden farkı

Daha önce büyük ilgi gören ( Ahenk İstanbul – Kurtköy 5Yüz60) projelerimizi referans olarak alıyoruz. O projelerde ilgi gören akıllı bina teknolojisi bay ve bayan ayrı sosyal tesisleri (yüzme, spa v.b) ve her daireye özellikler deposu gibi farklılıklar Eminevim imzasıyla bütünleşerek, Fikirtepe projesinde de sunulacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir