Emirates Islamic, Müşterilerini Ödüllendiriyor

Emirates Islamic, Kunooz Tasarruf Hesabı sahibi müşterilerine çekiliş ile nakdi ödüller ve 3 adet Tesla aracı veriyor

BAE’nin önde gelen İslami finans kurumlarından biri olan Emirates Islamic , Kunooz Tasarruf Hesabı sahiplerine ek büyük ödüller kazanma fırsatı sunmak için bir tasarruf promosyonu başlattı. 30 Nisan 2020’ye kadar sürecek olan promosyon döneminde Emirates Islamic , üç Tesla otomobilinin yanı sıra her biri 1 milyon AED değerinde altı nakit ödülü verecek.

Bir Kunooz Tasarruf Hesabı’ndaki her 5000 AED bakiyede, müşterilere büyük ödüllerden birini kazanmak için çekilişe bir giriş hakkı kazanacak. Hesap sahipleri aynı zamanda her biri 50.000 AED değerindeki haftalık nakit ödüllerden de yararlanacak ve her AED 1.000 ortalama bakiyesi olan çekilişe giriş hakkı kazanacak. Hem yeni ve hem de mevcut Kunooz Tasarruf Hesabı sahipleri tekliflerden yararlanabilir.

Yeni kampanya hakkında yorum yapan Emirlikleri İslamic Bireysel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Yardımcısı Farid Al Mulla şunları söyledi: “Tasarruf önemli bir finansal hedeftir ve ödüllü Kunooz Tasarruf Hesabımız, müşterilere zaman içinde tasarruflarını sürekli olarak artırma ve onlara hayatını değiştiren bir dizi ödül ve teşvik sunma fırsatı sunar. Tesla’ya sahip olmak veya 1 milyon AED kazanmak çoğumuz için bir istek ve bu kampanya sayesinde dokuz Kunooz Tasarruf hesabı sahibinin hayalini gerçekleştireceğiz. Buna ek olarak, müşteriler haftalık 50.000 AED nakit ödül kazanma şansına sahip olacaklar. Finansal anlamda sorumlu bir kuruluş olarak, müşterilerimizin kendileri ve aileleri için güvenli bir gelecek sağlamak amacıyla iyi tasarruf alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olacak kampanyalar yürütmeye devam edeceğiz.”

 

Kaynak: Zawya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir