Emlak Katılım Konya Büsan Şubesi Açıldı

2020 yılının ilk şubesi henüz Şubat ayındayken açılmış oldu. 26 Şubat 2019 yılında faaliyet izni alarak yeniden faaliyete başlayan Emlak Katılım Bankası 2020 yılının ilk şubesini Konya’da açtı. Konya Büsan’da açılan banka şubesi ile birlikte sayı 12’ye kadar yükseldi

Emlak Katılım Bankası’nın bir yıllık süreç içerisinde İstanbul’da 3, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Samsun, Adana, İzmit, Kayseri ve Konya’da da birer şubesinin bulunduğu açıklandı.

2020 yılı içerisinde EmlakBank’ın 40 yeni şube açması bekleniyor. Devlet bankası olmakla birlikte yeniden açılırken devletten herhangi bir yardım almadığı öğrenildi. Çok kısa bir süre içerisinde 11 şubesi bulunan ve on ikinci şubesini yeni açan bankanın yıl sonuna kadar farklı şehirlerde hizmet vermek üzere toplam 40 şube açacağı belirlendi.

2019 yılının Mart ayında yeniden faaliyete geçen banka çok kısa sürede aktif büyüklüğünü 9 kat artırmış oldu. Bankanın bundan sonraki dönemlerde de daha iyi yerlere gelmesi için çalışmalar devam edecek. Konut sektörü ve diğer sektörlerinde faaliyete geçen banka çok kısa sürede aktif büyüklüğünü 9 kat artırmış oldu. Bankanın bundan sonraki dönemlerde de daha iyi yerlere gelmesi için çalışmalar devam edecek. Konut sektörü ve diğer sektörlerinde içinde bulunduğu pek çok çalışma için bankanın kaynak sağlaması ve üzerine düşen tüm görevi yerine getirmesi bekleniyor.

 

Kaynak: Bankacı Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir