Emlak Katılım’a Katılım Kökenli Genel Müdür Yardımcısı Atandı

Türkiye Emlak Katılım Bankası üst yönetimine iki yeni katılım kökenli genel müdür yardımcısı atandı. Yusuf Okur operasyon genel müdür yardımcılığına Albaraka Türk kökenli olan Nihat Bulut ise kredi genel müdür yardımcılığına atandı

Nihat Bulut hakkında

1972 yılında Tokat’ta doğdu. Marmara İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden 1996 yılında mezun oldu. 1998 yılında Albaraka Türk Katılım Bankası Proje ve Pazarlama Müdürlüğü’nde Uzman olarak göreve başlayan BULUT, 2006 yılında Kurumsal Bankacılık Krediler Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etti. 2013 – 2017 yılları arasında farklı operasyon birimlerinde Müdürlük görevini üstlendikten sonra 2017 yılı Şubat ayı ile birlikte Kurumsal Krediler Müdürlüğü’nde Müdür unvanıyla kariyerine devam etmiştir. 02.03.2020 tarihi itibarıyla Emlak Katılım’da Krediler Genel Müdür Yardımcı olarak görevlendirilmiştir.

Yusuf Okur hakkında

1970 yılında İskenderun’da doğdu.1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Albaraka Türk Katılım Bankasında 1997 yılı Kasım ayında Uzman Yarımcısı olarak göreve başlayan OKUR, 2000 yılından itibaren Şef, ikinci Müdür ve Müdür Yardımcısı olarak Kadıköy Şubesi’nde görev aldı. 2005 yılı itibarıyla aynı şubede kariyerine Şube Müdür olarak devam etti.2017 yılı Ocak ayından sonra Satış Müdürü olarak Genel Müdürlük bünyesinde görev aldı. Son olarak Albaraka Türk Katılım Bankası Perakende ve Özel Bankacılık Satış Müdür olarak görev yapmıştır. 02.03.2020 tarihi itibarıyla Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir