Fintech Sektörü ile Insha Ventures Arasında İş Birliği

Yeni nesil ödeme platformu ininal ve fintech girişim kurucusu olarak faaliyet gösteren Insha Ventures yeni bir iş birliğine imza attı

Yeni nesil ödeme platformu ininal ve fintech girişim kurucusu olarak faaliyet gösteren Insha Ventures yeni bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda, ininal kullanıcıları için 7 gün 24 saat döviz alım satımı yapabilecek.

Fintech girişim kurucusu olarak 2020 yılında faaliyetlerine başlayan Insha Ventures ile bireysel ve kurumsal müşterilere temel finansal hizmetler sağlayan yeni nesil ödeme platformu ininal, finansal teknolojiler alanında önemli bir iş birliğine imza attı. Bu iş birliği kapsamında Albaraka API Platformu çatısı altında geliştirilen kur bilgisi ve döviz alış-satış API’leri ininal Cüzdan’a entegre edildi. Böylece kullanıcılar ininal Cüzdan üzerinden artık döviz hesabı açabilecek ve banka hesabına gerek olmadan döviz alım-satımı yapabilecek. İş birliği ile ininal kullanıcılarının başlangıçta döviz alım-satımı olmak üzere ilerleyen dönemde tüm bankacılık ürünlerine ulaşması hedefleniyor.

Insha Ventures iş birliğini değerlendiren ininal CEO’su Hakan Gonca, kullanıcıların 7/24 döviz alım satımı yapabileceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir