Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı Oyuncuları ile Kadınlar Günü Kutlama Filmi

Doğa Sigorta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için anlamlı ve sıcak bir dijital film hazırladı

Müşterilerini, verdiği hizmet ve sağladığı imkanlarla her zaman gülümsetmeyi prensip edinmiş olan marka, Gülümsetmek Doğamızda Var sloganı ile kadınlara en çok gülmenin yakıştığını vurgulayan dijital filminin çekimini, sponsoru olduğu Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı oyuncuları ile gerçekleştirdi.

MENA Stevie Ödülleri’nde, Galatasaray sponsorluğu  dahilinde gerçekleştirdiği etkinlik ve sosyal sorumluluk projeleri ile Bronz Ödül kazanan Doğa Sigorta, birbirinden etkili ve yaratıcı projelerini sürdürüyor.

Katılım sigortacılığının öncü kurumlarından Doğa Sigorta, günümüzde kadına dayatılan fiziksel güzellik olgusuna karşı her kadına gülmenin yakıştığı, gülümseyen her kadının güzel olduğu ana mesajı ve Zach Auguste, Ege Arar, Yiğit Arslan, Can Korkmaz, Ayberk Olmaz ve takım kaptanı Göksenin Köksal’ın hayat verdiği birbirinden anlamlı mesajlarla sımsıcak bir kutlama filmini 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yayınladı.

Oyuncuların dile getirdiği, ‘Kendine Güven, Güvendikçe Güzelsin’, ‘Hayal Kur, Hayal Kurdukça Güzelsin’, ‘Çok Çalış, Başarılarınla Güzelsin’, ‘Anı Yaşa, Deneyimlerinle Güzelsin’, ‘Sağlıkla Yaşa, Yaşadıklarınla Güzelsin’ gibi kadınların yaşam içindeki varlıklarını ve duruşlarını destekleyici mesajları içeren film, takipçilerden büyük beğeni kazandı. ‘Sen Yeter ki Gül, Sen Her Halinle Güzelsin’ final cümlesi ile önemli olanın kendine güven ve pozitif enerji olduğunu, kadınların dış güzellik kalıplarından bağımsız, özgürce var olmalarının en güzeli olduğunu vurgulayan film, Doğa Sigorta’nın sosyal sorumluluğa verdiği önemin de bir ifadesi oldu. Filmdeki bir önemli detay da işitme engelliler için mesajların Aslan Doğa maskotunun tuttuğu pankartlarla ekranın köşesinde yer alması oldu.

Ayrıca, 9 Mart 2020’de, merkez ofisin yer aldığı, Spine Tower salonlarında Doğa Sigorta çalışanı kadınlar, İnsan Kaynakları Departmanı’nın organizasyonuyla, ikramlar eşliğinde sinema gösterimine misafir oldu. Bu vesile ile hem güzel bir etkinlik ile ağırlandılar hem de birlik ve beraberlik ruhunu pekiştiren bir gün yaşandı.

 

Kaynak: Sigortacı Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir