Hac/Umre Finansmanı 36 Ay 0.96 Kâr Oranıyla Emlak Katılım’da!

Emlak Katılım, hac/umre ziyareti için anlaşılan tur firmasının Umre organizasyonu yapmaya yetkili olmasını ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan listede yer alması koşuluyla vade farksız 60 aya varan taksit imkanı sunuyor

Emlak Katılım, kampanya çerçevesinde kutsal toprakları ziyaret etmek için düzenlenen hac/ umre turlarına katılan vatandaşlara, 36 ay vade ve 0.96 kâr oranı ile ödeme imkanı sunuyor.

Hac/Umre Finansmanı

Hac-Umre finansmanı, kutsal toprak ziyaretlerinizi huzurla gerçekleştirmeniz için Diyanet İşleri Başkanlığı’na ve tur firmalarına yapılması gereken hac veya umre ödemelerinizde finansman desteği sağlar. Nakit sorunu yaşamadan hac ve umre ibadetinizi yerine getirebilirsiniz. Bütçenize uygun kâr payı oranlarıyla, 60 aya varan vade imkânı bulabilirsiniz. Esnek ödeme planları ile ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Umre ziyaretiniz için anlaştığınız tur firmasının Umre organizasyonu yapmaya yetkili olması ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan listede yer alması gerekmektedir.

Finansman Tutarı   Vade   Kar Oranı    Taksit Tutarı   Finansman Tahsis Ücreti
     30.000,00 ₺    36 Ay       0,96%         1.022,76 ₺                 157,50 ₺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir