Hacı Adaylarına Vade Farksız Finansman Desteği

Hacı Adaylarına Finansman Desteği

Katılım bankası Albaraka Türk, hacı adayları için bir kampanya hayata geçiriyor. Banka, kampanya kapsamında müşterilerine vade farksız ‘Hac Finansmanı’ desteği sunuyor Adaylar ‘Hac Kesin Kayıt Belgesı’yle şubelere müracaat ediyorlar Hac bedelinin yüzde 50’sini peşin olarak ödemeleri durumunda kalan miktar için finansman desteği alabiliyorlar.

Müşteriler, Albaraka Türk tarafından sağlanan bu finansman desteğinden herhangi bir dosya masrafı ödemeden, 2 ay vade ve sıfır kârla yararlanabiliyorlar TL olarak yatırılacak hac bedeli, bankaca Diyanet İşleri Başkanlığının ilgili hesabına SAR (Suudi Arabistan Riyali) olarak havale ediliyor. Albaraka Türk müşterisi bir defaya mahsus olmak üzere kendisi, eşi, çocuğu veya kardeşi adına 150 bin TL finansman kullanabiliyor. Finansman kullanmak için herhangi bir ust yaş sınırı da aranmıyor.

Albaraka Türk Bireysel ve Özel Bankacılıktan Sorumlu Genel Mudur Yardımcısı Mehmet Uludağ, daima toplum yararını onceleyerek hareket ettiklerini belirtti Sürekli olarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini dinlediklerini, elde ettikleri verilerin analizini yaptıklarını aktardı. Uludağ, “Gelinen noktada hac ibadetini yerine getirme noktasında finansmana ihtiyaç duyan müşterilerimize kâramacı gütmeyen bir yaklaşımla çeşitli kolaylıklar tanıyoruz. Finansman desteğinin herkes için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Böylesi önemli konularda müşterilerimizi destek olmak adına addı mesai harcadığımızı vurgulamak istiyoruz Önümüzdeki süreçte de toplumsal değerlerimizi onceleyen yaklaşımımızla gerekli alanlarda yeni geliştirmelerimizi duyurmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir