HalalBooking İngiltere’nin En Hızlı Büyüyen Seyahat Şirketi Oldu

HalalBooking, prestijli Sunday Times Virgin Atlantic Fast Track 100’de en hızlı büyüyen İngiltere seyahat şirketi olarak sıralamaya girdi

HalalBooking Nedir?

HalalBooking, çevrimiçi otel ve villa rezervasyonu yapabileceğiniz helal özellikli tatilde dünya lideri arama ve rezervasyon internet sitesidir. HalalBooking’in İslami değerlerden ödün vermeden uluslararası seyahat yapma görüşü benimsenerek, seyahat ve turizm sektöründe üst düzey yöneticilik tecrübesi olan bir grup ileri görüşlü Müslüman tarafından 2009 yılında kurulmuştur. Yani, ister ailenizle bir deniz tatili isterse iş seyahati veya haftasonu kaçamağı olsun, aradığınız her neyse burada bulabilirsiniz. HalalBooking ile rezervasyon yapıp tatilini geçirmiş diğer müşterilerin yorumlarını okuyabilecek ve son teknoloji internet sitesini kolaylıkla kullanabileceksiniz.

Halalbooking 2019’un ilk çeyreğine ilişkin sonuçlarına göre en hızlı büyüyen İngiltere seyahat şirketi olarak ilk 100’e girdi ve  geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 46 oranında artış gösterdi.

HalalBooking CEO’su Elnur Seyidli konu ile ilgili olarak ;

“Bu sonuçlara göre, yıl sonuna kadar rezervasyonlarda 30 milyon dolara ulaşacağımıza inanıyoruz. HalalBooking olarak 33. sırada bulunduğumuz Sunday Times Virgin Atlantic Fast Track 100’de bu sene de yer aldığımızı öğrenmekten de ayrıca büyük mutluluk duyuyoruz. Bu, seyahat sektöründe en hızlı yükselen satış oranlarına sahip şirket olduğumuzun bir göstergesidir” açıklamasında bulundu.

Kaynak: haber7.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir