İktisatevim ile Konya Ticaret Odası (KTO) Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektörünün yeni oyuncularından Sadık SAĞOL’un kuruculuğunu üstlendiği İktisatevim ile Konya Ticaret Odası (KTO) arasından iş birliği protokolü imzalandı

İktisatevim, Konya’da adından söz ettirmeye devam ediyor. Faiz ödemeden kişinin bütçesine göre dilediği yerden istediği gayrimenkulü almasını sağlayan sistem tüm Türkiye’de olduğu gibi Konya’da da rağbet görüyor.

Konya’nın önde gelen kuruluşlarından biri olan Konya Ticaret Odası, İktisatevim ile protokol anlaşması yaptı. Konya Ticaret Odası’nda gerçekleşen imza törenine Konya Ticaret Odası yetkilileri ve İktisatevim Konya Şube Müdürü ve İktisatevim Konya şube çalışanları katıldı.

Konya Ticaret Odası (KTO) Üyelerine Ek Avantaj!

İki kurum arasında yapılan anlaşma Konya Ticaret Odası üyelerine büyük avantaj getirecek. Faizsiz ev alma sisteminin oyuncularından İktisatevim, Türkiye’nin her yerinden istediğiniz eve faizsiz sahip olma imkanı tanıyor. Konya’da Konya Ticaret Odası ile yaptığımız protokol anlaşması üyelere ek avantajlar getiriyor.” dedi. Protokole ilişkin değerlendirmede bulunan Konya Ticaret Odası Yetkilileri ”İktisatevim ile yaptığımız bu anlaşma ev ve araba sahibi olmak isteyen üyelerimize büyük avantajlar getirecek. Protokolde organizasyon ücretlerinde indirim, erken teslimat gibi fırsatlar yer alıyor. Üyelerimize konu ile ilgili detaylı bilgiler İktisatevim Konya Şubesi tarafından da verilecektir. Her iki kuruma da hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir