IRTI, Altıncı Uluslararası İslami Finans Programı’nı Duyurdu

Altıncı Uluslararası İslami Finans Programı’nın 19-22 Nisan 2020 tarihleri ​​arasında Suudi Arabistan Krallığı’nın Cidde şehrinde yapılması planlanıyor

Program, İslam Kalkınma Bankası (IsDB) Grubu’nun ve İslami Araştırma ve Eğitim Enstitüsü’nün (IRTI) ortak girişimidir.

İslami Finans konusunda bilgi edinmek isteyen yöneticiler için tasarlanan program, İslami Finans’ın temel ilke ve araçlarının yanı sıra sektördeki fırsat ve zorlukların anlaşılmasını kolaylaştıracak.

Sektör uzmanları, İslami Finans’ı ilk elden analiz etmek, tartışmak ve öğrenmek için programdaki oturumlara liderlik edecek. Kutsal Mekke kentinin ana kapısı olan Cidde’de uzmanlar, şirket ziyaretleri ve ağ oluşturma fırsatları ile akademik oturumlar ve yuvarlak masa toplantıları yapacak.

Katılımcılar ayrıca İslami Finans’ın ahlaki hedeflerini, geleneksel finans yöntemlerine kıyasla İslami Finans’ın karakteristik özelliklerini ve İslami finans kurumlarının operasyonlarına özgü riskleri ve belirsizlikleri yönetme stratejilerini tartışacaklar.

Program, iş dünyası liderlerine, profesyonel uzmanlara ve İslami finans sektörüne katılımlarını geliştirmek isteyen uluslararası iş geliştirme yöneticilerine yöneliktir.

Program ve nasıl başvurulacağı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz:   https://irti.org/events/islamic-finance-executive-program/

 

Kaynak: IRTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir