Japan Plaza Helal Ürünler İçin Özel Bir Pazar Yeri Olarak Açıldı

1 Muharrem 1442 ile denk gelen 20 Ağustos 2020’de www.japlaza.com’un büyük lansmanı gerçekleşti

Japlaza veya Japan Plaza, MyTRie Co., Ltd. tarafından Japonya’daki tüm insanlar için oluşturulan, hem yeni hem de kullanılmış üç dilde (Endonezya, Japonca ve İngilizce) helal ürünler için özel bir pazar yeridir.

Ürünlerini satmak isteyen kişiler, japlaza.com’u ürünlerini alıcılara göstermek amaçlı bir yer olarak kullanabilirler. Japlaza platformu, hem satıcılar hem de alıcılar için kullanımı kolay bir sistemle yapılmıştır ve Japonya’daki diğer pazar yerleri gibi kimseden kayıt ücreti veya aylık ücret alınmaz. Ancak satılan herhangi bir üründen yalnızca yüzde 3 ücret alıyorlardı.

Bu Japlazayı başlatmanın temel amacı, Japonya’daki satış yerleri konusunda hala kafasında soru işareti olan birçok helal ürün mağazası veya tüccar içindir.

Diğer bir hedef ise, Japonya’da yaşayan Müslüman toplulukların helal ürünleri kolay, güvenli ve eksiksiz bir şekilde elde etme ihtiyaçlarını karşılamaktır.

MyTRie Co., Ltd.’nin görüşü, tüm mağazalar/ tüccarlar tek bir yerde birleştiğinde, helal ürünlere ihtiyaç duyan insanların bunları kolayca alabileceklerini düşünüyor. Bu şirketin üç Endonezyalı kadın, Maymunah, Titi Suhardini ve Rieska Oktavia tarafından kurulduğu unutulmamalıdır. Bu şirketin aynı zamanda kendilerini geliştirme, toplulukları geliştirme ve özellikle Japonya’daki Müslümanların ve ayrıca Endonezya ürünlerini seven genel halkın (Japonya) ihtiyaçlarına hizmet etme vizyonu ve misyonu vardır.

Kaynak: Japlaza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir