‘Kadrajımda Sigorta’ Fotoğraf Yarışması

TSEV’in ‘Kadrajımda Sigorta’ fotoğraf yarışmasını sonucunda 3 aday para ödülünü kazanacak

Türkiye Sigorta Enstitüsü Vakfı’nın (TSEV) düzenlediği ‘Kadrajımda Sigorta’ fotoğraf yarışmasına başvurular başladı. Adayların başvurduğu fotoğraflarıyla ‘sigorta’yı anlatacağı yarışmanın son başvuru tarihi 12 Mayıs 2020 saat 23.59 olarak belirlendi.

Türkiye Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından düzenlenen ‘Kadrajımda Sigorta’ fotoğraf yarışması 2020 yılında da devam ediyor. Sigortayı en güzel anlatacak 3 fotoğraf karesinin arandığı yarışmada, fotoğrafların ‘Sigorta nedir’, ‘Neden sigorta yaparız’ gibi soruların cevaplarını barındırması beklenecek. İlk başvurunun 25 Şubat 2020’de başlayan yarışmasının son başvuru tarihi ise 12 Mayıs 2020 saat 23.59 olarak belirlendi.

Seçici kurul tarafından seçilerek ödüllendirilecek olan en iyi 3 fotoğraf para ödülü kazanacak. Birincilik ödülü 6 bin lira, ikincilik ödülü 3 bin 500 lira olurken üçüncülük ödülü ise 2 bin 500 lira olarak açıklandı. Seçilen en iyi 3 fotoğraf ve yine seçici kurul tarafından beğenilen diğer 30 fotoğraf ile birlikte, sigortanın bilinirliğini artırmak ve sigorta bilincini geliştirmek amacıyla Sigorta Haftası (28 Mayıs-3 Haziran) boyunca Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde fotoğraf severler için sergilenecek.

 

Kaynak: Sigortacı Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir