Kağıtsız Hesap Açma Uygulaması Faaliyete Geçti!

Abu Dabi İslam Bankası (ADIB) geliştirdiği yeni hizmeti Smartbanking ile yeni müşterilere hızlı ve kolay banka hesabı açma hizmeti sunuyor

BAE’nin Abu Dabi İslam Bankası (ADIB), yeni müşterilerin bir hesap açmasını, banka kartlarını almasını ve bir şubeyi ziyaret etmeden veya herhangi bir evrakı doldurmadan hesaplarını kontrol etmelerini sağlayan yeni bir dijital bankacılık hizmeti olan Smartbanking’i faaliyete geçirdi.

ADIB, Smartbanking’in özel mobil bankacılık ve online bankacılık platformu aracılığıyla sunulan bir dizi yenilikçi ürün ve dijital iş akışı özelliklerine sahip olduğunu belirtti.

ADIB’de Bireysel Bankacılık Küresel Başkanı Philip King, “Bu segment, müşterilerin bankacılık hizmetlerine yönelik beklentileri, yaşam tarzları ve günlük mobil uygulamalar tarafından şekillendirildi. Bu doğrultuda Smartbanking uygulamasının bütünü bin yıllık müşteriler göz önünde bulundurarak tasarlandı” dedi.

Smartbanking, müşterilerin başvurudaki hızlı finansman özelliği aracılığıyla kişisel finansmana başvurmalarına izin verir ve finansman paketlerini özelleştirebilir, ayrıca kendi ihtiyaçlarına göre özel bir geri ödeme programı tasarlayabilir. Dijital bankacılık hizmeti, kullanıcıların anında listeler için bir irtibat numarası oluşturmasına veya moneysmart topluluğu takma adı ile irtibat listelerindeki arkadaşlarına ödemelerini göndermelerine izin verir.

Son zamanlarda, banka, nitelikli müşterilere 30 dakika içinde kişisel finansmana anında erişim çevrimiçi kişisel finans içi başvuru için basit bir yol sağlayan yeni bir hizmet olan ‘Express Finance’ hizmetini de faaliyete geçirdi.

Kaynak: CPI Financial

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir