FİNANS

Katılım Emeklilik, İhtiyaca Yönelik Ürünler Geliştirmeye Devam Ediyor

Katılım Emeklilik sağlık alanındaki ihtiyaçları doğru ürünlerle çözmeye hazırlanıyor

Sağlık sigortası yaptıranların sayısının 1 milyonu geçtiğini belirten Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “Katılım Emeklilik olarak milletimizin sağlık alanındaki ihtiyaçlarını doğru ürünlerle çözüyoruz. Sağlıkta da faizsiz sigorta olabileceğini gösterdik ve teveccühle karşılandık. Gülümseten Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile bu kategorideki büyümemizi sürdürüyoruz” dedi.

Tam Katılım Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıyla da sigortalıların, SGK anlaşmalı özel hastanelere gittiğinde fark ücreti ödememelerini sağladıklarını belirten Sincek, “Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, Misafirim Güvende Sağlık Sigortası ve Gülümseten Sağlık Sigortası takip etti. İhtiyaca odaklanan ürünler geliştirmeye devam ediyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

SAĞLIK ALANINDA 5 MİLYON LİRALIK PRİM ÜRETTİK

Katılım Emeklilik olarak sağlık sigortası ürünlerindeki gelişimi önceden görerek yatırımlarını bu doğrultuda yaptıklarını belirten Ayhan Sincek, “Sağlık sigortası ürünlerimizle bugüne kadar 5 milyon TL’lik prim üretimi gerçekleştirdik. Tam Katılım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Türkiye’nin dört yanında 500’ün üzerinde özel hastanede fark ücreti ödemeden sigortalılarımızın hizmet almasını sağlıyoruz” şekinde konuştu.

KATILIM EMEKLİLİK’TEN YENİ BİR ÜRÜN: GÜLÜMSETEN TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Yeni bir ürün daha geliştirdiklerini aktaran Ayhan Sincek, “Gülümseten Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile beklenmedik sağlık sorunlarında hem SGK hem de Katılım Emeklilik ile anlaşmalı özel hastanelerde yatarak tedavilerde oluşan fark ücretleri bütçe dostu primlerle güvence altına alınabiliyor” dedi. Tamamlayıcı sağlık paketlerinin ise uygun fiyatlara ve özellikle bir ihtiyaca yönelik, özel hedefli olmaya başladığını aktaran Sincek, “Gülümseten Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sunduğumuz Diş Sağlığı Paketi, diş sağlığı için derde deva” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir