Katılım Sigortacılığı Derneği Başkanı Özgür Koç, Teşekkür Mesajı Yayınladı

Katılım Sigortacılığı Derneği Başkanı ve Neova Sigorta Genel Müdürü Özgür B. Koç, kurulacağı açıklanan ‘Katılım Reasürans Fonu’ için Cumhurbaşkanı ve Maliye Bakanına yönelik bir teşekkür mesajı yayınladı

Katılım Sigortacılığı Derneği (KATSİDER) Başkanı ve Neova Sigorta Genel Müdürü Özgür Koç, geçtiğimiz hafta sonu kurulacağı açıklanan “Katılım Reasürans Fonu” ile ilgili bir teşekkür mesajı yayınladı. Başta Cumhurbaşkanı, Maliye Bakanı ve bürokratlara yönelik yayınlanan teşekkür mesajında şunları söyledi:

“Ülkemizde Katılım Sigorta Sisteminin geliştirilmesinde çok önemli bir adım olduğunu düşündüğümüz Katılım Reasürans Fonu’nun kurulduğunu büyük bir memnuniyet ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Bu vesileyle başta Sayın Cumhurbaşkanımız ile Hazine ve Maliye Bakanımız olmak üzere emeği geçen tüm bürokratlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Kurulan fon ülkemizde geliştirmeye çalıştığımız Katılım Sigorta sisteminde önemli bir işlev görecek olup, bundan sonraki dönemde DASK, Tarsim, Riskli Sigortalılar Havuzu ve Devlet Destekli Alacak Sigortası başta olmak üzere tüm havuzlarda benzer katılım pencerelerinin kurulmasının gerekli ve önemli olduğunu hatırlatmak ve yapılacak çalışmalar için her türlü desteği vermekten memnun olacağımızı belirtmek isteriz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir