KFH: Kuveyt’te Yaygın “KFH GO” Self-Bankacılık İstasyonu Ağı

Kuwait Finance House “KFH”, Kuveyt’teki farklı valiliklerde dağıtılmış 9 şubeye ulaşarak akıllı kendi kendine bankacılık istasyonları “KFH Go” nun yayılmasını teşvik etmeye devam ediyor

Bu, müşterilerin artan ihtiyaçlarını en son modern teknolojilere ve en yüksek kalite standartlarına göre karşılamak için geliyor ve bu da bankanın dijital dönüşümdeki lider konumunu doğruluyor.

Şubeler: Caddeler, Ishbiliyah coop, Jabriya coop, Al-Mangaf coop, Shuwaikh KFH Auto Showroom, Sabah Al-Ahmad, Al-Salam coop, Abu Fatirah coop ve Dahiya Abdullah Al-Salem.

Mevcut şartlar altında müşterilerin şube ziyaretlerinden olabildiğince kaçınmaları gerektiğini belirten KFH, bankacılık hizmetlerini geleneksel bankacılık kanallarına alternatif olarak KFHGo üzerinden, mobil uygulamaları veya internet üzerinden sunmayı hedefliyor.

KFH GO Hizmetleri

KFHGo, müşterilere şubelerin resmi çalışma saatleri dışında, geleneksel şubeler tarafından sağlanan hizmet ve işlemlerin yüzde 80’inden fazlasını kapsayan 24 saat hizmet sunmaktadır.

KFHGo’nun personeli yoktur ve XTM makineleri aracılığıyla sesli ve görüntülü aramalarda telefon hizmeti personeli ile doğrudan iletişim kurma olanağı sunan XTM’ler içerir. Müşteriler, “QR kodu”, kimlikler veya telefon numarasını kullanarak cep telefonu aracılığıyla kartsız nakit çekme gibi çeşitli hizmetlere erişebilirler.

Akıllı şube, “Murabaha” finansman işlemlerini yürütür, kredi kartları ve ön ödemeli kartlar talep eder, verileri ve telefon numaralarını günceller, banka kartlarını etkinleştirir, mevduatları ve hesapları açar ve bir dizi bankacılık ve finansman hizmetini doğrudan şubeyi ziyaret etmek veya anlaşma yapmak zorunda kalmaz.

 “Yeni Nesil Kolay Bankacılık Hizmetleri” sloganı altında külçe altın (10 gram) almak isteyen müşteriler, en yakın KFH Go şubesine uğrayarak kartlarını takıp Altın Külçe satın alma seçeneğini tercih ederek self servis seçeneğini kullanabilirler.

Çekleri hemen yazdırmak için bir müşteri en yakın KFH Go akıllı şubesini ziyaret edebilir ve bu işlemi gerçekleştirmek için bir KFH çalışanıyla görüntülü görüşme yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir