AKADEMİKGÜNCELGÜNDEM

Kuveyt Türk Geleceğin Yöneticilerini Yetiştiriyor

Kuveyt Türk’te Geleceğin Yöneticileri Yetişiyor

Beş yıldır Türkiye’nin En İyi İşvereni seçilen ve Avrupa’nın En İyi İşverenler listesinde ilk sırada yer alan Kuveyt Türk, hem ülke istihdamına katkıda bulunmaya hem de geleceğin yöneticilerini yetiştirmeye devam ediyor.

Kuveyt Türk, yönetici yetiştirme (MT) ve geleceğin denetim profesyonellerini yetiştirme (D3denetim, dijital dönüşüm, danışmanlık) programlarına başvuru alıyor. Adaylar, 15 Mayıs 2023’e kadar başvuruda bulunabilecek. Kariyerine katilim finans alanında başlamak isteyenlere sunduğu imkânlarla öne çıkan Kuveyt Türk, işe alım programlanna ve çalışanlanran gelişimi için sunduğu fırsat lan artırmaya devam ediyor.

Kuveyt Türk, bu doğrultuda yönetici yetiştirme, İç Kontrol ve Geleceğin Denetim Profesyonellerini Yetiştirme Programı başvuru almaya başladı. Gerek dijital yürütülen işe alım süreçlerindeki kapsamlı uygulamalarla, gerekse istihdam sonrası sunulan rekabetçi ücretlendirme, özel kariyer koçlugu, hibrit çalışma imkânı, ücretsiz yüksek lisans seçeneği ve gelişim paketleriyle piyasadan farklılaşan Kuveyt Türk’ün yönetici geliştirme programlarına talebin bu dönemde de yüksek olması bekleniyor. Kuveyt Türk MT programı, Türkiye’nin önde gelen iş ilanı ve kariyer platformlanndan Top Talent’in “ToplOO Talent Program” yanşmasmda bankacılık ve finans sektöründe en iyi yetenek programı seçildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir