Kuveyt Türk, Tohum Kart ile Çiftçilere Destek Sağlıyor

Kuveyt Türk, çiftçilere tarım harcamalarının hasat zamanı ve esnek vade yapısıyla ödeme imkânı sağlayan Tohum Kart ile hizmet veriyor

Kuveyt Türk, farklı sektörler için geliştirdiği özel ürünleriyle reel ekonomiyi desteklemeye devam ediyor. Banka bu doğrultuda çiftçilere, tarım harcamalarını hasat zamanı ve esnek vade yapısıyla ödeme imkânı sağlayan Tohum Kart ile hizmet veriyor.

Tohum Kart Nedir ?     

Tohum Kart, tarımsal faaliyetlerde ihtiyaç duyulan mazot, gübre, zirai ilaç, tarımsal ekipman, tohum ve fide alımlarını hasat dönemine kadar erteleyebileceğiniz bir ticari kredi kartıdır.

Avantajları

  • Tohum Kart’ın kart ücreti bulunmamaktadır.
  • Tüm şubelerden Tarsim sigortası yaptırabilir, ödemelerinde ise Tohum kartın 1 yıla kadar erteleme avantajını kullanabilirsiniz.
  • Üye iş yeri şartı olmadan yapılan tüm işlemleri 1 yıla kadar vadelendirebilirsiniz.
  • Anlaşmalı üye işyerlerinde yapılan harcamalarda herhangi bir vade farkı alınmaz.
  • Esnek vade yapısı sayesinde ekstre tarihlerini 2 – 12 ay arasında olacak şekilde belirleyerek, ödemelerinizi buna göre yapabilirsiniz.
  • Kart başvurularınızı en yakın şubeden yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Asistans ve Concierge hizmetleri ile Tohum Kart her zaman yanınızda!
  • Tohum Kart sahipleri ihtiyaç duyacakları her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda Tohum Kart Asistans Hizmetleri’ni 0216 524 33 89 numaralı telefondan arayarak hizmet alabiliyorlar. Hizmet detayları için tıklayınız.

Tohum Kart ile alkollü içecek satan market ve tekel bayi alışverişlerinde, araç galerileri, oto servis ve araç kiralamalarında, kumarhane, şans oyunları ve döviz işlemlerinde, kuyum harcamalarında, mahkeme ve para cezalarında, bağış, kontör, sigorta, vergi ve sigorta ödemelerinde, kablolu ve diğer ödemeli TV hizmetlerinde tek çekim ve taksitli olarak işlem yapılamaz.

 

Kaynak: Kuveyt Türk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir