Kuveyt Türk ve Türk Hava Yolları Yollarını Miles&Smiles İle Birleştirdi

Kuveyt Türk, Türk Hava Yolları ve Mastercard ile yaptığı anlaşmayla Miles&Smiles ortaklığına dâhil olan ilk katılım finans kuruluşu oldu

Basın toplantısında konuşan Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu olarak katılım finans sektöründe bir ilki daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ve bununla beraber ilklerini bu sefer havacılık sektörüne taşıdıklarını ifade etti. Türk Hava Yolları ve Mastercard ile yaptıkları iş birliği sayesinde, Miles&Smiles’ın ayrıcalıklı dünyasının güçlü oyuncularından biri, katılım finans dünyasının ise ilk temsilcisi olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ayrıca dile getirdi. Bu ortaklığı, katılım finans sektörünün ve Kuveyt Türk’ün ulaştığı aşama bağlamında anlamlı ve kıymetli bulduklarını ve yapılan anlaşmanın ve birlikteliğin ülkemiz için hayırlı olmasını dilediklerini belirtti.

Sektörde bir ilki gerçekleştirerek Mil kazandıran banka kartı çıkartan Kuveyt Türk, normalden yüzde 10 daha fazla Mil kazanma imkânını banka kartı müşterilerine sunmayı hedefliyor. Müşterilerin daha kolay ve daha fazla Mil kazanacağı bir kurguya sahip olan Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları, seyahati kolaylaştıran lounge hizmetleri, ücretsiz seyahat sigortası ve otopark hizmetlerinin yanı sıra sonradan sunacağı vade farksız taksit imkânıyla da müşterilerinin yanında olacak.

Ayrıca Kuveyt Türk, ticari müşterilerine sunacağı Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kredi kartıyla da sektörde bir ilki hayata geçiriyor. Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kartı, şahıs firmalarının yanı sıra ilk kez ticari firmalar da kullanabilecek. Kart, firmaların ortak ve çalışanlarına yönelik ana karta bağlı ek kartlarla mil kazandıran yapısıyla da öne çıkacak. Böylece, şirket adına yapılacak harcamalar ek kartlarla yönetilebilecek ve yapılan harcamalardan mil puan kazanılabilecek.

Detaylı bilgi ve kart başvurusu için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir