EKONOMİ-FİNANS

Kuveyt Türk’ten İşletmelere Uygun Oranlı Esnek Ödemeli Hızlı Finansman

Kuveyt Türk, işletme  finansmanında cazip oranlar ve esnek vadelerle ödeme planları sunuyor

İşletmelerin finansman erişimlerini kolaylaştırarak faaliyetlerine destek olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için Kuveyt Türk, yenilikçi ürün ve hizmetleri geliştirmeye devam ediyor.

Turizmden tarıma, üretimden perakendeye kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere finansman sağlamak isteyen Kuveyt Türk, uygun oran ve esnek vade seçenekleriyle başvuruda bulunan işletme sahiplerine aynı gün dönüş yaparak yol haritalarını hızlı belirlemelerine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Kuveyt Türk KOBİ’lerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Delipoyraz, Türkiye’de işletmelerin sayısal bakımından yüzde 99.9’unu küçük ve orta ölçekli işletmelerin oluşturduğunu belirtti.

İşletmelerin desteklenmesinin toplumun tüm kesimleri ve ülke ekonomisi için büyük önem arz ettiğine inandıklarını vurgulayan Delipoyraz, şunları kaydetti: “Bu doğrultuda işletme sahiplerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak mala dayalı nakdi finansmandan gayrinakdi finansmana, leasingden dış ticarete kadar birçok noktada özel çözümler üretiyoruz. Finansman başvurusu yapan işletme sahiplerini hiçbir şekilde bekletmiyor, uygun oranlarla sunduğumuz finansmanın vadelerini ise firmanın nakit döngüsüne göre belirliyor, ödemeleri kendileri için en uygun zamana bırakıyoruz.”

Kuveyt Türk, finansmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini odağına alarak yenilikçi projeler de geliştiriyor.

Sektörde bir ilk olan Cebim POS ürünüyle akıllı cep telefonlarını POS’a dönüştüren Kuveyt Türk, esnaf ve işletmelerin kolay ve masrafsız bir şekilde tahsilat yapabilmelerine imkan tanıyor.

CebimPOS’un sektörde yine bir ilk olan çoklu kullanıcı özelliğiyle de işletme sahipleri, diledikleri sayıda çalışanın veya plasiyerin cep telefonunu POS cihazına dönüştürebiliyor. Her işletmenin nakit döngüsünün farklı olduğu dikkate alınarak hazırlanan şirket kartları ise esnek ve ihtiyaçları tam olarak karşılayan çözümler sağlıyor.

 

Kaynak: AA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir