EKONOMİ-FİNANS

Emlak Katılım’ın Yeni Şubesi Maltepe Şubesi Hizmetinizde

Yıl sonunda  50 şubeye ulaşmayı hedefleyen Emlak Katılım, İstanbul’da açtığı Maltepe Şubesi ile toplam şube sayısını 37’ye çıkardı

İstanbul’daki on beşinci şubesini Maltepe ilçesinde hizmete sunan Emlak Katılım, Türkiye genelinde 37 şubeye ulaşmış oldu.

Emlak katılım şubeleri ülkemizin dört bir yanına götürdükleri hizmet noktaları olmakla birlikte, yerel ekonomiye ve istihdama katkı sağlayan birer araç niteliğindedir. Şube ağlarını genişletmeyi önümüzdeki yıllarda da sürdüreceklerdir.

Emlak Katılım Bankası’nın İstanbul’da 15, Konya’da 2, Ankara 2, Kocaeli 2, İzmir, Bursa 2, Gaziantep, Samsun, Adana, Rize, Malatya, Kahramanmaraş ve Kayseri’de birer şubesi bulunmaktadır.

Emlak Katılım açtığı yeni şubeler ile, bölgedeki müşterilerin farklılaşan finansal ihtiyaçlarına yanıt vererek, başta gayrimenkul olmak üzere tüm sektörlerin gelişimine ve hayata geçirilecek yeni projelerle bölgesel istihdama katkı sunmayı amaçlıyor. Emlak Katılım’ın yıl sonunda 50 şubeye ulaşması ve yaklaşık 700 kişiye istihdam sağlaması hedefleniyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir