Online İslami Yaşam Tarzı Alışveriş Merkezi HalalCommerce Kültürü Ticaretle Birleştiriyor

HalalCommerce platformunun toplum odaklı, çevrimiçi bir İslami Yaşam Tarzı alışveriş merkezi olduğunu açıkladı

Sayarun Nessa, “Teknoloji tabanlı platformumuz www.halalcommerce.ca’yı duyurmak istiyoruz ve Kanada ve ABD’de Ümmete hizmet etmek için Helal bir his göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır” diye açıklamada bulundu.

Bu, Müslüman Y kuşağına en sevdikleri mütevazı kıyafetleri, kozmetik ürünlerini, güzellik ürünlerini, yiyecekleri ve ayrıca bebek ve sağlık ürünlerini satın alma olanağı verecek. Aynı zamanda hiçbir hayvanın üzerinde denenmemiş, organik ve çevre dostu ürünlerdir. Bu sertifikalı helal ürünler, ümmetin inancından ödün vermeden sağlıklı kalmasını sağlayacaktır.

Tüketiciler şu anda çevrimiçi olarak helal ve Müslüman tercih edilen stilleri ve ürünleri keşfetmek ve toplamak için çok fazla zaman harcamak zorunda. Müşterilerimizin aradıklarını kolayca keşfetmelerini ve işletmelerin hedef müşterileriyle tek bir tıklamayla iletişim kurmalarını sağladık.

Halalcommerce.ca’nın kullanımı kolaydır, her alıcının güvenli bir çıkış süreciyle ve kesinti veya tembel yükler olmadan hızlı bir şekilde sipariş vermesini sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

E-Ticaret alanındaki uzmanlığımız, işletmelerin en son teknolojimizi kullanarak hedef pazar için fikirlerini büyütmelerine olanak tanır. Bu, herhangi bir girişimcinin web sitesi oluşturma ve arka uç bakımına zaman harcamadan işe başlamasını ve ardından işlerini büyütmesini ve ölçeklendirmesini sağlayacaktır. İşletmelerin satış yolculuğunun önüne geçmeleri için tüm ayak işlerini yaptık.

Sayarun Nessa, “Kültürü ticaret ve Helal’i inanç yoluyla birleştirmek herkes için amaçlanmıştır” dedi.

“Vizyonumuz, Kuzey Amerika İslami yaşam tarzı pazarımıza erişim sağlamak ve tek bir işlemle helal ve doğal ürünler pazarının keşfini kolaylaştırmak için gelişen teknolojiyle benzersiz bir Helal ürün tabanlı platform oluşturmaktır.”

”Kanada’da çeşitli Müslüman topluluklar var. Güvenilir ve sertifikalı helal ürünlerin geleneksel pazarda her zaman bulunmadığını fark ettim. Sonuç olarak, işletmelerin kendi hedef kitlesi olmayan bu platformlarda reklam vererek para harcadıklarına inanıyorum, çünkü yatırımlarından çok az tazminat alıyorlar ve bu da sonuçta kar hanelerine zarar veriyor.”

“Bu sorunlarla ilgili kendi deneyimlerime dayanarak, Müslüman iş topluluğumuz için bu sorunları çözmek ve ümmetimizin en sevdikleri markalar için alışveriş yapmalarına yardımcı olmak ve etik iş uygulamalarını desteklemelerini sağlamak için benzersiz bir platform oluşturdu” ifadelerini kullandı.

Kaynak: halalcommerce.ca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir