Pollective, KT Portföy‘den 1 Milyon TL Yatırım Aldı

SaaS araştırma platformu Pollective, KT Portföy Teknogirişim Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan 1 milyon TL yatırım aldı

KT Portföy Teknogirişim Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, Pollective girişimine 1 milyon TL tutarında yatırım yaptı.

Pazar araştırması yapmak ve en doğru bilgileri toplamak için yenilikçi bir çözüm sunmak üzere metodoloji ve teknolojiyi birleştiren bir SaaS araştırma platform olarak kendini konumlandıran Pollective’in içgörü toplama metodolojisinin hızı ve maliyet etkinliği, şirketlere günlük karar almak için ihtiyaç duydukları tüketici içgörüleri ile tüketiciyi ve pazarlarını daha iyi anlamalarını sağlayacak bir DIY (Do it Yourself – Kendin Yap) araştırma aracı olarak pazar araştırmasını şirket içi çözümlenebilecek kolaylığa getirmeyi hedefliyor.

KT Portföy Yönetimi Genel Müdürü Hamit Kütük, “Teknogirişim GSYF olarak, farklı sektörlere şimdiye kadar dört ayrı yatırım yaptık. Pollective’in, oluşturacağı platformla ülkemizden başlayarak pazar araştırması sektörünün dönüşümüne öncülük edeceğine inanıyoruz. Yatırım süreçlerinin sonuçlanmasıyla kısa zaman içinde yeni yatırımların duyurularını da paylaşacağız. Ülkemize ve girişimcilerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir