QIB Mobil Uygulaması, Takaful Ürünleri Paketini Tanıttı

Katar İslam Bankası (QIB), mobil uygulamasında müşterilere Takaful paketleri sunan ilk banka oldu

QIB şimdi, ödüllü QIB mobil Uygulamasında Beema tarafından imzalanan dört çeşit Takaful planı sunuyor ve müşterilerin sorunsuz bankacılık deneyimine sahip olmasını sağlayan her şey dahil bir platform haline getiriyor. Beema’dan mevcut otomatik Takaful politikasına sahip müşteriler, QIB mobil Uygulamasında politikalarını kolayca takip edebilir. 

Family Shield, hem vatandaşlar hem de göçmenler için geçerli olan Takaful hizmeti sunmaktadır. Ölüm veya sakatlık gibi öngörülemeyen olaylarda, sigortalının ailesine finansal güvenlik sağlamak için özel olarak hazırlanmıştır. Müşteriler ayda sadece QR75 karşılığında, QIB mobil Uygulaması aracılığıyla bir Family Shield Takaful planı satın alabilir.

Müşteriler ayrıca kredi kartı için aylık olarak uygulanan nominal bir ücret karşılığında uygulama üzerinden anında Takaful planlarını etkinleştirebilir. QIB müşterileri artık uygulama aracılığıyla herhangi bir zamanda evlerinin veya ofislerinin konforunda bir Seyahat Takaful paketi satın alabilirler.

Paket, QIB müşterilerinin yolculukları sırasında tamamen huzurlu olmalarını sağlamak için çok sayıda teminat ve fayda sağlar. Müşteriler gerekli basit adımları başarıyla uygulayıp tamamladıktan sonra, politika yayınlama, Beema’nın uygulama ağı üzerinden bağlandığından Uygulama aracılığıyla tamamen ve dijital olarak yönetilir. 

 

Kaynak: CIBAFI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir