TAIF & KTO Karatay Üniversitesi’nden Sertifikalı İslami Finans Eğitimi

TAIF (Traınıng Awareness of Islamıc Fınance) ve KTO Karatay Üniversitesi ortaklığında Sertifikalı İslami Finans Eğitimi düzenleniyor

TAIF ve KTO Karatay Üniversitesi ortaklığında düzenlenecek olan eğitimin ilk seviyesi KTO Karatay Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans bölümü Dr. Eğitim üyesi Kamola Bayram tarafından gerçekleştirilecektir. Eğitim üç seviyeden oluşmaktadır. İlk seviyesi ise 30 Ocak 2021 Tarihinde başlayacaktır. Eğitim 30 kişi ile sınırlı tutulmuş olup, online olarak gerçekleştirilecektir.

TAIF (Traınıng Awareness of Islamıc Fınance), İslami Finans Eğitimi ve Farkındalığına öncülük etmek için kurulmuş olan yetkili ve lisanslı bir İslami Finans eğitim kurumudur. Kuala Lumpur merkezli FAA (Finans Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite edilmiştir ve aynı zamanda İslami Finans Kuruluşlar Muhasebe ve Denetim Kurumu (AAIFI)’nin eğitim ortağıdır.

KTO Karatay Üniversitesi de Türkiye’de İslam İktisadı ve Finansı alanında lisans düzeyinde eğitime öncülük eden ve bu sene ikinci mezunlarını verecek olan vakıf üniversitesidir.

Programa katılmak ve detaylı bilgi edinmek için tıklayınız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir