Tasarruf A.Ş. ‘Bahar Kampanyası’ Başlattı!

Tasarrufa dayalı faizsiz finans sisteminde faaliyetlerine devam eden Tasarruf A.Ş., araç veya ev alacak müşterilerine hizmet bedelinde indirim ve erken teslim fırsatlarının sunulduğu bir bahar kampanyası başlattı

Nisan 2019 yılında faaliyete geçen Tasarruf A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, sektöre yenilik ve kolaylık getirerek çok daha fazla sayıda kişinin rahat bir şekilde ev ve araba sahibi olmalarını istediklerini belirterek “Bunun için her an yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Bahar Kampanyasıyla birlikte müşterilerimizin bu güzel mevsimde evlerini, arabalarını almaları için yeni bir çalışma başlattık. Tüm müşterilerimiz faydalanabilsin isteriz. Yanı sıra bildiğiniz gibi önümüzde yaz mevsimi var. Bu mevsim genelde düğün zamanlarıdır. Evlenecek çiftlere de “Bahar Kampanyası” avantajı ile yeni hayatlarına kiracı olarak başlamaları yerine ev sahibi olabilme kolaylığı sunuyoruz” dedi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre “Bahar Kampanyası” kampanya için özel hazırlanan Grup Tasarruf Planlarında uygulanacak ve hizmet bedeli peşin ödenen projelerde geçerli olacak. Ayrıca, peşinatı bulunan müşterilere peşinatları oranında ek hizmet bedeli indirimi uygulanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir