Türkiye Finans Katılım Bankası ile Mardin Memur-Sen Arasında Anlaşma İmzalandı

Türkiye Finans Katılım Bankası ile Mardin Memur-Sen şubesi arasında imzalanan anlaşma ile, sendika üyelerine çeşitli haklar sağlandı

Mardin Memur-Sen ile Türkiye Finans Katılım Bankası arasında imzalanan anlaşmaya ile, Mardin Memur-Sen ve bünyesinde barındırdığı 10  sendika şubesi üyelerine çeşitli haklar sağlandı. Mardin Memur-Sen Mardin İl Başkanı Eyyüp Değer, Türkiye Finans Katılım Bankası Doğu Anadolu Bölge Müdürü Ferit Öziş ve Mardin Şube Müdürü Orhan Özoğlu arasında imzalanan anlaşma ile 11 bin 700 kamu çalışanı haklardan yararlanacak.

Sağlık-Sen, Eğitim-Bir-Sen, Diyanet-Sen, Büro Memur-Sen, Birlik Haber-Sen, Ulaştırma Memur-Sen, Kültür Memur-Sen, Bayındır Memur-Sen, Toç-Bir-Sen ve Bem-Bir-Sen, sendika şubelerini bünyesinde barındıran Memur-Sen Mardin İl Başkanı Eyyüp Değer, Türkiye Finans Katılım Bankası ile imzalanan anlaşma ile üyelerine çeşitli hak ve kolaylıklar  sağlanacağını söyledi. 11 bin 700 üyelerinin bulunduğunu ifade eden Başkan Değer “ Türkiye Finans Katılım Bankası yetkilileri ile bir anlaşma imzaladık. Üyelerimizin finans ihtiyaçlarını karşılayacak ve kolaylıklar sağlayacak bir anlaşma oldu. Taraflara hayırlı olsun.” dedi.

Türkiye Finans Katılım Bankası Doğu Anadolu Bölge Müdürü Ferit Öziş ise Memur-Sen Mardin il Başkanı  Eyyüp Değer ile imzalanan anlaşma ile, üyelere çeşitli özel haklar sağlanacağını söyledi. Öziş “ İmzaladığımız anlaşma çerçevesinde üyelere, aidatsız kart, ücretsiz havale ve EFT, hesap işletim ücreti muafiyeti, düşük karlı  bireysel ihtiyaç finansı,  düşük karlı taşıt ve konut finansmanı imkanı ile döviz alım satımlarında uygun indirim ile PTT ve Yapı Kredi Ortak ATM´lerinden  ücretsiz para çekme imkanı sağlanacak.  Memur- Sen üyelerinin yararlı ve kazançlı çıkacağı bir anlaşma olduğunu zaman içinde daha net anlaşılacak.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Mardin Söz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir