Türkiye Finans’a Eğitim Ve Gelişim Alanında 4 Uluslararası Ödül

Türkiye Finans Katılım, Eğitim Ve Gelişim Projeleri İle Uluslararası Yarışmalardan 2 Altın Ve 2 Bronz Ödül Aldı

Türkiye Finans Katılım Bankası, insan kaynakları çatısı altında gerçekleştirdiği çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyen eğitim ve gelişim projeleri ile uluslararası yarışmalardan 2 altın ve 2 bronz olmak üzere toplamda 4 ödül sahibi oldu.

Türkiye Finans Genel Müdür Yardımcısı Züleyha Büyükyıldırım, “İnsan kaynaklarında hayata geçirdiğimiz yenilikçi çalışmamızın bağımsız kurumlar tarafından ödülle taçlandırılması ne kadar doğru ve fayda yaratan işlere imza attığımızı gösteriyor” dedi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Finans Katılım Bankası insan kaynakları çalışmaları kapsamında eğitim ve gelişim alanında adından söz ettirdiği projeleri ile ödül üstüne ödül almaya devam ediyor.

Türkiye Finans’ın kredi yetkisi olan çalışanlarının kredi süreçlerine ilişkin bilgi seviyesini arttırmayı amaçladığı “Kredi Yetkilileri Sertifika Programı” Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nde “En İyi Sonuç Veren Eğitim Programı” alanında altın ödül kazanarak toplamda üçüncü ödülün sahibi oldu.

Bankanın yetenek havuzunda yer alan şube müdürü adaylarını yeni görevlerine hazırlamak için hayata geçirdiği “Next Şube Müdürü Yetenek Yönetimi Eğitim Programı” ise Brandon Hall’ın “Liderlik Gelişiminde En İyi Uygulama” alanında altın ödüle hak kazanırken, dünyanın en iyi insan kaynakları projelerinin değerlendirildiği uluslararası Stevie Awards for Great Employers’ın ‘En İyi Liderlik Gelişim Programı’ kategorisinde de bronz ödüle layık görüldü.

Bankanın bir diğer insan kaynakları projesi olan ve yeni mezun genç yeteneklerin finans sektörüne kazandırılmasını amaçlayan “Core Genel Müdürlük Gelişim Programı” da Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nden “En İyi Yeni İşe Giren Eğitim Programı” alanında bronz ödülle döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir