Türkiye Finans’dan Ticari Masraf Paketi

Türkiye Finans Bankasından aktarılan bilgiye göre Türkiye’nin en iyi katılım bankası seçilen Türkiye Finans, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin taleplerine uygun kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor

Banka, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve yenilikçi çözümler sunabilmek için “Ticari Masraf” paketlerini geliştirdi.

Ticari Masraf Paketi Nedir ?

Firma için geliştirilen ticari masraf paketleri, içerdikleri farklı ticari işlem kalemlerinden hem avantajlı koşullarla hem de sabit fiyat garantisi ile yararlanmanızı sağlar. Nakit yönetiminizi yepyeni anlayışla planlamanıza yardımcı olacak paketlerde  EFT’den senet tahsiline, yabancı para transferlerinden ithalat işlemlerinize kadar indirimli ve sabit fiyatlarla çalışabilirsiniz.

Ticari Masraf paketleri ile nakit yönetimini yepyeni bir anlayışla planlama avantajı sağlayan banka, tüm kurumsal ve ticari müşterileriyle KOBİ’lere, EFT, çek-senet işlemleri, yabancı para transferleri ve ithalat/ihracat işlemlerinde avantajlı koşullar ve sabit fiyat garantisi sunuyor. Müşteriler, işlem hacmine ve ihtiyaçlarına göre standart veya esnek paket seçeneklerinden kendilerine en uygun masraf paketini seçebiliyor.Ayrıca, müşteriler satın aldıkları masraf paketine ait kalan haklarını dijital bankacılık kanallarından takip edebiliyor ve ihtiyaç durumunda ek paket satın alabiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir