Türkiye Finans’tan Core Perakende Programı!

Türkiye Finans Katılım Bankası üniversiteden yeni mezun olmuş genç yetenekleri bankaya kazandırmak için tasarlanan ve genç yetenekleri çekirdekten yetiştirildiği kariyer ve gelişim programı (Core Perakende Programı ) başvuruları başladı

ALIM YAPILACAK İLLER: Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Mersin(Merkez), İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri(Merkez), Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş(Merkez), Sakarya, Tekirdağ, Trabzon, Van(Merkez), İstanbul(Asya)

EĞİTİM DURUMU: İİBF Mezunu

ASKERLİK DURUMU: Askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıllık tecilli olmak

Core Perakende Programı Nedir?

Core, üniversiteden yeni mezun olmuş genç yetenekleri bankaya kazandırmak için tasarlanan ve genç yetenekleri çekirdekten yetiştirildiği kariyer ve gelişim programıdır. Core Perakende ise yeni mezun genç yeteneklerin perakende iş grubumuz kapsamında değerlendirileceği iş grubuna özel bir Core (yeni mezun işe alım) programıdır. Core Perakende programına katılan kişiler şubelerimizin satış kadrolarında görev alırlar.

SINAV SÜRECİ: Core Perakende programında genel yetenek, İngilizce ve kişilik envanteri sınavları yapılmaktadır. Sınavlardan başarı ile geçen adayları grup mülakatına ardından yetkinlik bazlı birebir mülakatlara ve vaka analizi çalışmaları gerçekleştirerek başarılı olan adaylar göreve başlamaktadır.

Başvuru için: https://bit.ly/2w1n9wg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir