Türkiye ve Kuveyt Arasında “Yatırım Fırsatları ve İşbirliği Alanları” Webinarı Yapıldı

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin, Türkiye Kuveyt Büyükelçiliği ve Kuwait Finance House iş birliği ile düzenlediği “Türkiye’de Yatırım Fırsatları ve İş Birliği Alanları” webinar’ı gerçekleştirildi

Kuveyt Türk’den yapılan açıklamaya göre, webinara Türkiye’nin Kuveyt Büyükelçisi Ayşe Hilal Sayan Koytak, Kuveyt’in Ankara Büyükelçisi Ghassan Yousef Al Zawawi ve Kuwait Finance House Yönetim Kurulu Başkanı Hamad Abdulmohsen Al Marzouq gibi önemli isimleri katıldı. Türkiye’deki yatırım fırsatlarının masaya yatırıldığı online panele katılan Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, katılım finans alanında yaptıkları çalışmaları, yabancı müşterilere sundukları hizmetleri ve gelecek projeksiyonlarını anlattı. Uyan, Kuveyt’in Türkiye’deki başarılı yatırımlarının en güzel örneklerinden birinin Kuveyt Türk olduğunu belirtti.

Uyan, “Güçlü ve sağlıklı büyüyen sermaye yapımız ile Türkiye genelinde bulunan 439 şubemiz ve dijital kanallarımız ile kaliteli ve hızlı bankacılık hizmetleri sunuyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, teknoloji-inovasyon çalışmalarımız ve dijital dönüşüm yolunda attığımız adımlarla sektörümüzdeki öncü konumumuzu sürdürürken yabancı müşterilerimize de derin bir tecrübe ve uzman bir kadro ile hizmet veriyoruz. Özel Bankacılık segmentindeki müşterilerimize Türkçe, İngilizce ve Arapça dil seçenekleri ile ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir