EKONOMİ-FİNANS

Uygun Kâr Payı Oranlarıyla Evlilik Finansmanı Türkiye Finans’ta!

Türkiye Finans Katılım Bankası yapmış olduğu evlilik finansmanı açıklamasında, söz konusu finansmanın yeni evlenenlerin, evlilik öncesi ve sonrası ihtiyaçlarında kullanılabileceğini duyurdu

Banka finansman kullanım ayrıntılarına ilişkin bilgilendirme açıklamasında, “Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı %1,03’ten başlayan avantajlı kâr oranları ile bütçenize uygun ödeme koşulları sunar. Avantajlı ödeme fırsatları ile finansman geri ödemenizi nakit akışınıza göre planlamanıza yardımcı olur. Üstelik Türkiye Finans’ta temel bankacılık işlemlerinden ücretsiz yararlanırsınız” bilgisini verdi.

Türkiye Finans Katılım Bankası aracılığıyla evlilik  finansmanı kullanacak olan vatandaşların bilmeleri gereken en önemli detay, finansman kullanımının belirli bankacılık işlemleri ile birlikte yapılması. Banka açıklamasında evlilik finansmanı kullanacak olan müşterilerin Yedek Hesap, Ferdi Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla finansman kullanacabileceklerini duyurdu.

 Ek Avantajlar Sağlıyor

Banka aracılığıyla evlilik finansmanı kullanacak olan vatandaşlardan, ATM, Mobil Şube ve İnternet Şubesinden gerçekleştirdikleri EFT/Havale işlemleri için ücret alınmıyor. Bunun dışında anlaşmalı ATM’lerden aynı ay içerisinde 250 TL’ye kadar olan 3 adet para çekme işlemini komisyon ücreti de talep edilmiyor.

Nasıl Başvuru Yapılıyor?

Türkiye Finans Bankası Evlilik finansmanına başvuruda bulunmak isteyenler; kredi başvurusu sırasında istenilen belgelere ile birlikte herhangi bir Türkiye Finans şubesine müracaatta bulunabilirler. Size en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesini öğrenmek için bankanın web sitesi olan www.turkiyefinans.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Ya da bunun yerine direkt olarak https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/Sayfalar/subeler-ve-atm.aspx#sube linkini kullanabilirsiniz. Bu finansman ürününde vade süresi 48 aya kadar uzayabilmektedir.

Gerekli Belgeler

Türkiye Finans Katılım Bankası evlilik finansmanında yararlanmak isteyenler; başvuru sırasında yanlarında; Gelir belgesi ya da maaş bordrosu, Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport, serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için; son yıl içerisinde düzenlenmiş vergi levhası ile onaylı bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri, mizan, kuruluş ile en son ortaklık durumunu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, finansmana konu ürün ile ilgili olarak proforma faturası getirmeleri gerekmektedir. Türkiye Finans Katılım Bankası gerekli gördüğü hallerde bu belgelere ilaveten ek belge de talep edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir