Vakıf Katılım Aksaray Şubesi Açıldı

Şube ağını giderek genişleten Vakıf Katılım Bankası yeni şubesini Aksaray’da açtı. Banka’nın yeni şube açılışı çeşitli platformlardan duyurularak paylaşıldı

Katılım bankacılığı sektörünün en genç üyelerinden birisi olan Vakıf Katılım bu süreçte hızlı bir ilerleme kaydetmeyi hedefliyor. Vakıf Katılım ilk olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği açılışla 26 Şubat 2016 yılında faaliyete geçmişti. Bankanın faaliyet amacı ve sloganı ise ‘pastayı bölüşmeye değil, sektörü büyütmeye geldik’ olarak belirlenmiş ve bankacılık sektöründe büyük yankı uyandırmıştır.

Şube sayısını 105’e ulaştıran Vakıf Katılım, yeni şubesini Aksaray’da açtı. Banka’nın yeni şube açılışı çeşitli platformlardan duyurularak paylaşıldı.

Vakıf Katılım Aksaray Şubesi Adresi

Vakıf Katılım Bankası’nın Aksaray’da açılan yeni şubesinin adresinin Hamidiye Mahallesi – Mehmet Altınsoy Caddesi – No:12/A – Merkez Aksaray olduğu bildiriliyor. Şubeye ulaşmak isteyen müşteriler harita bilgisine ve yol tarifine Google Maps üzerinden ulaşabiliyorlar.

Vakıf Katılım Aksaray Şubesi Telefon Numarası

Vakıf Katılım Bankası’nın yeni şubesi olan Aksaray Şubesi’nin telefon numarası da yapılan paylaşımda belirtildi. Vakıf Katılım Aksaray Şubesi telefon numarası 0 850 582 61 11-111 olarak aranabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir