Vakıf Katılım Kredi Kartınızla da Satın Alabileceğiniz Findeks Paketleri Vakıf Katılım’ da

Kredi Kayıt Bürosu tarafından sunulan Findeks hizmeti ile kişi kendi risk raporu ve kredi notunu öğrenebilir, “Not Danışmanım”, “Takipçi” ve “Uyarı” gibi katma değerli ürünlerin sunduğu avantajlardan da aynı zamanda ayrıca bir ücret ödemeden faydalanabilir

Findeks Gold Danışmanlık ve Findeks Premium Paket şahsi amaçlı kullanımlı Findeks Paketleri olup detaylar aşağıdaki gibidir.

İhtiyacınıza göre Şubeler, İnternet Şube veya Mobil Şube üzerinden Findeks üyeliğinizi gerçekleştirebilir, hesaptan veya Vakıf Katılım Kredi Kartınız ile paket satın alabilirsiniz.

Findeks Gold Danışmanlık Paketi

Findeks Gold Danışmanlık Paketi’nin içeriğinde 12 adet Notlu Risk Raporu, 12 ay Uyarı Hizmeti ve 3 adet Not Danışmanım hizmeti bulunmaktadır.

Notlu Risk Raporu: Bankalardan kullandığınız bireysel nitelikli kredi ve kredi kartı ürünlerinizin geçmiş dönem verileri ve ödeme alışkanlıklarınıza göre hesaplanan notla birlikte halen aktif olan ve son 5 yıl içerisinde kapanan kredilere ilişkin ödeme geçmişi detaylarınızı gösteren rapordur.

Uyarı Hizmeti: Kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesaplarınıza ilişkin limit ve borç bilgilerinizde meydana gelen değişikliklerin, belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda, aylık olarak sms ya da e-posta aracılığıyla size iletilmesini sağlayan bir hizmettir.

Not Danışmanlığı: Kredi notunuzun nasıl yükseltilebileceği ya da yüksek olan notunuz nasıl korunabileceğine ilişkin Findeks Çağrı Merkezi’nden size özel olarak verilen danışmanlık hizmetidir.

Ticari paketler için: https://bit.ly/37aBzaJ

Kaynak: Vakıf Katılım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir